Cursus Porseleinschilderen.

De basiscursus bestaat uit 6 lessen.
Aan te vullen met losse lessen  om u verder te specialiseren

Technieklessen bestaan uit:
Omgaan met de materialen, kleurgebruik, schildertechnieken, schaduwen, afwerken etc.

Een les duurt 1,5 uur.
Het lesgeld bedraagt  9,00 euro per les van 1,5 uur. (lesgeld is per uur 6,00 euro) inclusief porseleinverf.
U schildert met uw eigen penselen omdat deze naar de hand gaan staan. Ook zorgt u zelf voor de te schilderen dragers, deze kunnen eventueel via het atelier worden gekocht / besteld.

Deze vorm van Porselein schilderen wordt op porselein en op glas toegepast.

U hoeft niet te kunnen tekenen om deze vorm van schilderen te leren.

De grove tekeningen worden met graphitepapier op het te schilderen porselein overgenomen, waarna het kan worden ingeschilderd met de geleerde technieken.
Als er op glaswerk wordt geschilderd kan men de tekening achter het te schilderen glas plakken.

Tijdens de duur van de cursus neemt u uw eigen werkstuk na iedere les mee naar huis, indien dit niet mogelijk is kan in overleg het werkstuk tot de volgende les in het atelier achterblijven, maar LET OP dit is voor risico van de cursist, het atelier is niet aansprakelijk voor schade aan uw werkstuk indien dit wordt achtergelaten, ook valt uw werkstuk niet onder de verzekering van het atelier. 

Home